Search
Close this search box.


YDS Hazırlık Eğitimleri

YDS Hazırlık Eğitimler,


Kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini sağlamak bunun yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların girdikleri YDS, (Yabancı Dil Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır.


Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), adaylara 80 sorunun sorulduğu ve sınav süresi olarak toplamda 3 saatlik (180 dakika) süre zarfının tanındığı bir dil sınavıdır.

YDS sınavına girerek aldıkları sonuçlarla adaylar, sadece İngilizce dillerini değil diğer birçok yabancı dile dair yeterliliklerini de belgelendirebilmektedirler. Bu kapsamda adaylara, başta İngilizce Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça olmak üzere birçok dilden sınav hizmeti sağlanmaktadır.


Kazanılan YDS puanının geçerlilik süresi ise 5 yıl olmakla birlikte adaylar sınav sonuçlarını ücretsiz olarak ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden öğrenebilirler. İsteyen adaylar ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi’nden de sınav sonuçlarını kontrol edebilmektedir.


Yüksek lisans ve doktora yapmak ya da akademik kadrolara atanmak isteyen adayların katıldığı YDS’ye dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri tarafından da yoğun ilgi gösterilmektedir. YDS puanları ayrıca, doçentlik ve sanatta yeterlilik başvurularında, TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) ve DUS (Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı) yerleştirme işlemlerinde de geçerlidir.

Tüm bu kapsam ve avantajlarından dolayı TOEFL IELTS vb. dil sınavlarında olduğu gibi YDS sınavı hazırlık programları kapsamında da adaylara birçok dil eğitim merkezi, İngilizce kursu, YDS kursu vb. tarafından özel ders hizmeti verilmektedir.


YDS Kursu Tavsiyesi

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İstanbul’un Şişli ilçesinden her yıl YDS’ye yoğun bir katılım gerçekleşmektedir.

YDS’ye de yüksek lisans ya da doktoraya başvuru yapacak, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak, dil tazminatı almak ya da sadece dil puanını belirlemek isteyen adaylar katılmaktadır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde olduğu gibi İstanbul Şişli’de yaşayan adaylar da kendilerine en iyi şekilde eğitim verecek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na eksiksiz hazırlayacak YDS Kursu tavsiyesi aramaktadır.


YDS Kursu Fiyatları

YDS kursu fiyatları eğitimlerin içeriğinden ödeme yöntemlerine, dönemsel kampanyalardan katılımcıların seviyelerine göre geniş bir çerçevede değişiklik gösterebilmektedir.


British Institute olarak Platformun geliştiricisi ve YDS Eğitmeni tüm katılımcılarımızın tek bir noktadan hem YDS derslerine girebilmesini hem de YDS’de karşılaşabileceği YDS soru tipleri, YDS kelimeleri, YDS deneme sınavları gibi ihtiyaç duyacakları kaynaklara ulaşabilmesini sağlayarak öğrencilerini YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır.

Ayrıca, belirli bir İngilizce temeline sahip olup daha önce sınava giren ve puanını arttırmak isteyen adaylara da bu hedefleri doğrultusunda Soru-Deneme ve İleri Akademik Çeviri dersleri ile etkin bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

with international validity, certificate that allows you to teach English in Turkey and anywhere in the world. In our country, the Ministry of National Education is recognized by the Ministry of National Education of the people holding this certificate; Primary schools, secondary schools, language schools, colleges, private schools are appointed. In addition, TESOL certificate holders, private educational institutions; can also work in private schools, classrooms, foreign language courses, private kindergartens and study centers. It is also an advantage for those who want to work as an English teacher at private universities.

YAYINLARIMIZ

British Institute International

British Institute Dil Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

Kurumsal Referanslarımız

Kurumsal eğitim talepleriniz için; formu doldurun, biz sizi arayalım!

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ LANSMAN ÖZEL FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ

Ana dili İngilizce olmayan tüm ülkelerde olduğu gibi, Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmadan İngilizce dilini etkin kullanamazsınız. Bu durum iş, okul ve gündelik hayatınıza etkiler hatta İngilizce konusunda çekingen olmanıza da sebep olur.
İngilizce Konuşma Kulüpleri ile hem hocanız hem de sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparak konuşabilme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.

British İnstitute | Kurumumuzdan Fotoğraflar

BAŞARILARIMIZ

Bize Ulaşın:

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum sokak. No:2 Kat:7 34387 – Şişli – İSTANBUL  


Telefon:
+90 2122510909

Whatsapp: +9055392 6127

E-posta:
[email protected]

On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim, bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla
Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine,
en doğru ve nitelikli eğitimi
vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör