Search
Close this search box.

İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ DİL EĞİTİMLERİ

Türkiye’nin en iyi dil okuluna, British Institute Kids farkıyla dil eğitiminin tadını çıkarın!

 

Türkiye’deki tek müdürü olarak British Institute Kids yönteminin uluslararası markası, 6-14 yaş aralığındaki insanların en doğal ve eğlenceli şekilde Türk ve yabancı öğretmenlerle (Anadili Konuşan) dil öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlıyor. Eğitim 

 

Modeli 3 aşamalıdır:

Ana ders: Yabancı kişiler eşliğinde sınıf ortamında gerçekleşir.
Aktivite programları: Her gün bir saat süren konuşma, dinleme, müzik, eğitimsel film çalışmaları ve drama çalışmaları gibi genel bağlantılı etkinlikler sunuyor.
Geribildirim çalışmaları: Düzenli aralıklarla velilere eğitim bültenleri sayesinde öğrendikleri kelimeler ve konular hakkında bilgi veriyor; dil eğitiminde rehberlik hizmeti sunuyor.

* British Institute Kids’i tercih ettiğiniz kişilerin:

* Yabancı ve Türk eğitmenleriyle eğitim
* En fazla 12 kişilik sınıflar
* %100 öğrenme ve konuşma özgürlüğü
* Her gün katılabileceğiniz British Institute Kids aktiviteleri
* Sosyal etkinlikler
* Ücretsiz İngilizce havuzundan yararlanma imkanı
* Yıl programı gösteri programları
* Avrupa Dil Portföyü uyumlu British Institute sertifikası
* Multimedya eğitim desteği

British Institute Kids; Çok uluslu bir eğitim kurumu olup, uluslararası düzeyde olan sertifika vermektedir.
British Institute, 6-14 yaş aralığındaki çocukların yaş ve gelişim durumlarına uygun eğitimler vermekteyiz. Kursiyerlerimiz eğitimleri önceden yayımlandıktan sonra sözlük olarak Seviye Tespit Sınavı’na dahil edilmektedir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılarak çocuklar bu dili ciddi ve anlayarak ayrıcalıklarına göre öğrenmelerine destek olunmaktadır.

İngilizce kursu eğitimi veren eğitmenlerimiz formasyon sahibi, alanındaki eğitmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve yetişkinler bir eğitmen sistemleri, zengin içerikli materyaller ile iletişim ve uygulama ağırlıklı İngilizce kursları eğitimi, çocukların dil gelişimi ve sosyal yetenekleri aynı anda özelliklerde kalmaktadır. İsterseniz fazla 12 kişilik sınıflarda, isterseniz sizin için oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

British Institute olarak ilköğretim İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve okul müfredatı ile uyum gösteren bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamakta hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Güvenlik

Eğitim kurumumuzda güvenliğe azami özen göstermekteyiz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenliğini sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. Bu sebeple kurumumuzda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız yeterli güvenlik önlemlerini almış bulunmaktadırlar. Öğrencilerimizin kurumumuza gidiş gelişleri itina ile takip edilmekte ve velilerimiz gelmeden öğrencilerimiz eğitim kurumumuzda eğitim danışmanlarımızın nezaretinde bekletilmektedir Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz eğitimin sonunda, kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili aktif halde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Program süresince

Aktiviteler ile dili sevdirerek öğrenmesi hedeflenmektedir.
Konuşma odaklı eğitim şekli izlenmektedir.
Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim almaktadır.
Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilmektedir.
Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil aileleriyle de sürekli iletişim halindedir. Aileler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır bulunmaktadırlar.

 

Öğretmenler

Öğretmenler, ilköğretim İngilizce kurslarımızda görev almaya uygun olan bireyler arasından seçilmektedir. İlköğretim seviyesini en iyi şekilde anlayıp, yorumlayabilen eğitimcilerimiz öğrencilerine ne şekilde yaklaşım gösterebileceklerini bilen kişilerdir. Ayrıca eğitmenlerimiz çocuk eğitimlerinde en azından 3 yıllık bir deneyime sahip olan, pedagojik formasyon almış olan, çocuklarla kolaylıkla iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü sınavların gerçekleştirilmesi ile British Institute şubesi ilköğretim İngilizce kursu bölümümüzde çalışma imkânı bulabilmektedirler.

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme sistemi ile ilköğretim İngilizce kurslarında hangi seviyedeki bilgilerin tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada öğrencilerin eğitimlerinden ne kadar faydalanmalarının sağlandığına ilişkin ölçümler ve değerlendirmeler gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sınavlara tabi tutularak sınav sonuçları 100 tam puan üzerinden bir değerlendirmeye tabi tutulur. Öğrencilerimizin değerlendirmesinde konuşma özelliklerinin, okuma özelliklerinin, kelime bilgilerinin, dilbilgisi kurallarına uyum sağlama, yazma, konuşma özelliklerinin değerlendirilmesi işlemleri yapılmaktadır. İlköğretim İngilizce kurslarımız ayrıntılı ve sözlüksel, eğlenceli yöntemler ile birlikte verilen eğitimler tamamlanırken eksik yanları tespit edilen bölümlere bireysel eğitim ile dersler aralıklı olarak verilmektedir.

 

Rehberlik

 

Rehberlik sistemimiz sayesinde, British Institute ilköğretim İngilizce kursları eğitimlerinde bulunan eğitim kurumundan daha fazla tercih edilmekteyiz. Öğrencilerin yardıma ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan konusunda uzman psikolojik danışmanlarımız rehberlik hizmeti vermektedirler. Bu hizmet sadece dağıtılmaya yönelik olarak verilmemektedir. Öğrencilerin başarılı olmaları bir nevi ailelerinin tutumu ve büyüme ile de doğru olmaya devam etmektedir. Rehberlik servisimizin parçaları üzerindeki bir diğer önemli parçaları ise daha yakından tanınmalarını çevreleri ile iyi satış kurmalarını sağlar. Öğrenciler rehber eğitmenleri tarafından sürekli bir gözlemleme kapsamındadırlar. Bu gözlemin psikolojik gelişimi yakından takip edilerek bu gelişime uygun eğitim planlamaları doğru şekilde verilmektedir

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %25 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

ORTA ÖĞRETİM İNGİLİZCESİ DİL EĞİTİMLERİ

Türkiye’nin en iyi dil okuluna, British Institute farkıyla dil eğitiminin tadını çıkarın!

Türkiye’deki tek temsilcisi olarak British Institute metodunun uluslararası markası, 14-19 yaş aralığındaki gençlerin en doğal ve eğlenceli şekilde Türk ve yabancı öğretmenlerle (Native Speaker) dil öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlıyor. Eğitim Modeli 3 aşamadan oluşuyor:

1.      Ana ders: Yabancı öğretmenler eşliğinde sınıf ortamında gerçekleşir.

2.     Aktivite programları: Her gün bir saat süren konuşma, dinleme, müzik, eğitsel film çalışmaları ve drama çalışmaları gibi isteğe bağlı etkinlikler sunuyor.

3.  Geribildirim çalışmaları: Düzenli aralıklarla velilere eğitim bültenleri aracılığıyla öğrendikleri kelimeler ve konular hakkında bilgi veriyor; dil eğitiminde rehberlik hizmeti sunuyor.

 

British Institute tercih etmenizin avantajları:

 • Yabancı ve Türk öğretmenlerle eğitim
 • En fazla 12 kişilik sınıflar
 • %100 öğrenme ve konuşma garantisi
 • Her gün katılabileceğiniz British Institute aktiviteleri
 • Sosyal etkinlikler
 • Ücretsiz İngilizce kütüphanesinden yararlanma imkanı
 • Yıl sonu gösteri programları
 • Avrupa Dil Portföyü uyumlu British Institute sertifikası
 • Multimedia eğitim desteği
 • British Institute ; çok uluslu bir eğitim kurumu olup, uluslararası geçerliliği olan sertifika vermektedir.

British Institute , 14-19 yaş aralığındaki gençler için  yaş ve gelişim durumlarına uygun eğitimler vermekteyiz. Kursiyerlerimiz eğitime başlamadan önce yazılı sonra da sözlü olarak Seviye Tespit Sınavı’na dahil edilmektedir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılarak çocukların bu dili severek ve anlayarak ayrıca uygulayarak öğrenmelerine destek olunmaktadır.

İngilizce kursu eğitimi veren eğitmenlerimiz formasyon sahibi, alanında deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen topluluğu, zengin içerikli materyaller ile iletişim ve uygulama ağırlıklı İngilizce kursu eğitimi çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliklerde olmaktadır. Çocuğunuz isterseniz en fazla 12 kişilik sınıflarda, isterseniz sizin için oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

British Institute olarak Lise İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve okul müfredatı ile uyum gösteren bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamakta hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Güvenlik

Eğitim kurumumuzda güvenliğe azami özen göstermekteyiz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenliğini sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. Bu sebeple kurumumuzda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız yeterli güvenlik önlemlerini almış bulunmaktadırlar. Öğrencilerimizin kurumumuza gidiş gelişleri itina ile takip edilmekte ve velilerimiz gelmeden öğrencilerimiz eğitim kurumumuzda eğitim danışmanlarımızın nezaretinde bekletilmektedir Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz eğitimin sonunda, kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili aktif halde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Program süresince

 • Aktiviteler ile dili sevdirerek öğrenmesi hedeflenmektedir.
 • Konuşma odaklı eğitim şekli izlenmektedir.
 • Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim almaktadır.
 • Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilmektedir.
 • Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil aileleriyle de sürekli iletişim halindedir. Aileler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır bulunmaktadırlar.

Öğretmenler

Öğretmenler, Lise İngilizce kurslarımızda görev almaya uygun olan bireyler arasından seçilmektedir. Lise seviyesini en iyi şekilde anlayıp, yorumlayabilen eğitimcilerimiz öğrencilerine ne şekilde yaklaşım gösterebileceklerini bilen kişilerdir. Ayrıca eğitmenlerimiz çocuk eğitimlerinde en azından 3 yıllık bir deneyime sahip olan, pedagojik formasyon almış olan, çocuklarla kolaylıkla iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü sınavların gerçekleştirilmesi ile British Institute şubesi Lise İngilizce kursu bölümümüzde çalışma imkânı bulabilmektedirler.

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme sistemi ile Lise İngilizce kursunda öğrencilerin hangi seviyede olduklarının tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada öğrencilerin aldıkları eğitimlerden ne kadar fayda sağladıklarının ölçülmesi ve değerlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sınavlara tabi tutularak sınav sonuçları 100 tam puan üzerinden bir değerlendirmeye tabi tutulur. Öğrencilerimizin değerlendirilmesinde dinleme becerilerinin, okuma becerilerinin, kelime bilgisinin, dilbilgisi kurallarına uyum sağlama, yazma, konuşma becerilerinin değerlendirilmesi işlemleri yapılmaktadır. Lise İngilizce kursumuz öğrencilerimizi yazılı ve sözlü eğlenceli metodlar ile öğrencilerimize verilen eğitimler değerlendirilirken eksik yanları tespit edilen öğrencilerimize birebir eğitim ile dersleri telafi şansı verilmektedir.

Rehberlik

 

Rehberlik sistemimiz sayesinde, British Institute Lise İngilizcesi kursu eğitimlerinde sektörde bulunan eğitim kurumlarınından daha fazla tercih edilmekteyiz. Öğrencilerimizin yardıma ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan konusunda uzman psikolojik danışmanlarımız rehberlik hizmeti vermektedirler. Bu hizmet sadece öğrencilere yönelik olarak verilmemektedir. Öğrencilerimizin başarılı olmaları bir nevi ailelerinin tutum ve davranışları ile de doğru orantılı olmaktadır. Rehberlik servisimizin öğrencilerimiz üzerindeki bir diğer önemli katkısı ise kendilerini daha yakından tanımalarını çevreleri ile iyi ilişkiler kurmalarını sağlamasıdır. Öğrenciler rehber öğretmenler tarafından sürekli bir gözlem halinde tutulmaktadırlar. Bu gözlem neticesinde psikolojik olarak gelişimleri yakından takip edilerek bu gelişime uygun eğitim planlamaları yapılarak doğru yöntemlerle eğitim verilmektedir.

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

British Institute International

British Institute Dil Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

British İnstitute | Kurumumuzdan Fotoğraflar

BAŞARILARIMIZ

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ LANSMAN ÖZEL FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ

Ana dili İngilizce olmayan tüm ülkelerde olduğu gibi, Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmadan İngilizce dilini etkin kullanamazsınız. Bu durum iş, okul ve gündelik hayatınıza etkiler hatta İngilizce konusunda çekingen olmanıza da sebep olur.
İngilizce Konuşma Kulüpleri ile hem hocanız hem de sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparak konuşabilme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.

YAYINLARIMIZ

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

with international validity, certificate that allows you to teach English in Turkey and anywhere in the world. In our country, the Ministry of National Education is recognized by the Ministry of National Education of the people holding this certificate; Primary schools, secondary schools, language schools, colleges, private schools are appointed. In addition, TESOL certificate holders, private educational institutions; can also work in private schools, classrooms, foreign language courses, private kindergartens and study centers. It is also an advantage for those who want to work as an English teacher at private universities.

Kurumsal Referanslarımız

Kurumsal eğitim talepleriniz için; formu doldurun, biz sizi arayalım!

Bize Ulaşın:

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum sokak. No:2 Kat:7 34387 – Şişli – İSTANBUL  


Telefon:
+90 2122510909

Whatsapp: +9055392 6127

E-posta:
[email protected]

On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim, bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla
Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine,
en doğru ve nitelikli eğitimi
vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör