Search
Close this search box.

İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMLERİ - ONLİNE

İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMLERİ – ONLİNE

British Institute ile Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda sosyal bir ortamda, ana dilini konuşan yabancı Öğretmen arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, İngilizce yabancı dili yurt dışında yaşıyormuş gibi öğrenip, geliştirebileceğiniz bir ortam sağlar.

İngiltere’de Akademisyenler tarafından 1992 yılında geliştirilmiş ve hızla tüm dünyada yaygınlaşmıştır.

İngilizce telaffuz sorunu olanlar ve kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır.

Sistem Communicative Approach (Dil Öğretiminde İletişimsel Yaklaşım) ve Language Acquisition (Dil Edinimi) üzerine kuruludur. 

British Online İngilizce Konuşma Sınıfları ile hem Hocanız hem de sınıf arkadaşlarınız ile pratik yaparak konuşma becerilerinizi arttırabilirsiniz.  

İngilizce Öğretmenlerinden oluşan deneyimli eğitim kadrosuyla, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek, hayatın her alanında rahat ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmenizi hedefleyecek şekilde planlanmıştır.

British Online İngilizce Konuşma Sınıfları ile hem Hocanız hem de sınıf arkadaşlarınız ile pratik yaparak konuşma becerilerinizi arttırabilirsiniz. 

Pek çok insan İngilizce ile ilgili ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ ifadesini çokça kullanır. Bu durum insanların eğitim hayatından, iş hayatına hatta sosyal hayatına kadar etki eder ve neredeyse bir özgüven sorununa dönüşür.

Dil bilgisi çalışmaktan İngilizce konuşmaya fırsatınız kalmadı ya da sürekli dil bilgisi öğretildiğini bildiğiniz için herhangi bir adım atmayı tercih etmediniz. 

Online İngilizce Konuşma Sınıf Müfredatları;

 • A1 – A2 (başlangıç seviyesi) veya “anlıyorum, konuşamıyorum” seviyesi,
 • B1- B2 (orta seviye) veya “konuşabiliyorum” seviyesi,
 • C1 – C2 (ileri seviye) veya “akıcı konuşabiliyorum” seviyesidir.

British Institute Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda İngilizce eğitimleri almak için aşağıdaki gibi birçok sebebiniz olacaktır;

 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, eğitimleri Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı’na (CEFR) göre hazırlanmıştır.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, sınırlı sayıda öğrencilerden oluşur.
 • Uzman öğretmenler eşliğinde derslerde sürekli İngilizce konuşur, böylece öğrendiklerinizi hemen uygulamaya başlarsınız.
 • Eğitimleriniz sonunda Konuşma Kulübü sertifikanızı alabilirsiniz.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, öğrencileri hangi kurda olursa olsun İngilizce konuşma özgüvenine sahip olurlar.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıfları, eğitimlerinde gündelik ve profesyonel hayatta kullanılan kalıp ve deyimleri ezberlemek zorunda kalmazsınız.
 • Online İngilizce Konuşma Sınıflarında, seviyenize en uygun sınıflarda seviyenize en uygun müfredatla eğitim alırsınız.
 • Sıkıcı bir ders ortamı yerine sürekli İngilizce konuşulan bir sınıfta İngilizce öğrenmek, hata yapma korkunuzu yenebilirsiniz.

 British Institute, Online İngilizce Konuşma Sınıfları’nda sosyal bir ortamda, ana dilini konuşan yabancı Öğretmen arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, İngilizcenizi yurt dışında yaşıyormuş gibi öğrenip, geliştirebileceğiniz bir ortam sağlar. İngiltere’de Akademisyenler tarafından 1992 yılında geliştirilmiş ve hızla tüm dünyada yaygınlaşmıştır. British British Institute, Türkiye’de Online İngilizce Konuşma Sınıfları modelinin ilk ve tek temsilcisidir. Model, “dil eğitiminde iletişimsel yaklaşım ve dil edinimi” üzerine kuruludur.

 

İngilizce Öğretmenlerinden oluşan deneyimli öğretmen kadrosuyla, İngilizce Konuşma becerilerinizi geliştirmek, hayatın her alanında rahat ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmenizi hedefleyecek bir şekilde verilmektedir.

Katılımcılar, kendilerini sözlü ve yazılı ifade edebilmek, konuşmalara katılabilmek üzere, her seviyede, günlük hayatın içinde geçen birbirinden farklı konuları işlerler bu sayede günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecekleri kelime ve cümle yapılarına çok hızlı bir şekilde adapte olurlar.

 
 

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.