Search
Close this search box.

TOEFL Preparation

TOEFL iBT (Test of English as a Foreign Language – Internet-based Testing) tüm dünyada kullanılan bir sınav olup, İngilizce’de 4 ana becerideki yetkinliğinizi ölçer. Her yıl 1 milyon’dan fazla kişinin aldığı bu sınav okuduğunuzu ve dinlediğinizi anlama ve yorumlama, verilen bir konuda konuşarak ve yazarak fikirleriniz belirtme yetkinliğiniz ölçülmekte ve kapsamlı bir sonuç belgesi sunulmaktadır.
TOEFL iBT sınavı şu anda tamamen bilgisayar üzerinde Internet yoluyla tüm dünyada uygulanmaktadır ve geniş kapsamlı olarak kolej ve üniversitelere başvurularda ve profesyonel amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bunun ana nedeni ise, TOEFL iBT sınavının okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin aynı anda ölçerek adayların gerçek dil yetkinliklerini tam olarak yansıtabilmesidir.
TOEFL, merkezi New Jersey, Princeton’da olan özel ve kar amacı gütmeyen Eğitimsel Test Servisi (Educational Testing Service) ETS tarafından hazırlanır ve idare edilir. Bu sınav uluslararası öğrencilerin İngilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için oluşturulmuştur. Kolej ve üniversiteler, profesyonel lisans programları, şirketler, hükümet acenteları ve burs programları da TOEFL sonucunu, muhtemel adayların başarı seviyesini görmek için kullanmaktadır.
TOEFL iBT dünyanın birçok ülkesinde yapılmaktadır. Türkiye’de de başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Adana ve diğer bazı şehirlerde yapılmaktadır. İngilizce seviyesini öğrenmek isteyen herkes bu sınava girebilir ve uluslararası geçerliliği olan bir skor belgesine sahip olabilir.
Sınava internet üzerinden başvurulabilmektedir.  Aşağıdaki linkten önce ETS’ye üye olmanız gerekmektedir daha sonra sırası ile işlemleri takip edip, kredi kartı ile ödeme yaparak sınava girmek istediğiniz gün ve saati belirleyebilirsiniz. 
TOEFL Practice Online https://toefl-registration.ets.org/TOEFLWeb/extISERLogonPrompt.do

Sınava isterseniz telefonla da kayıt olabilirsiniz. TOEFL sınavına gün almak için 00 31 320 239 540 no’lu numarayı arayabilir,  karşınıza çıkan İngilizce konuşan TOEFL yetkilisine istediği bilgileri vererek sınava kaydınızı yaptırabilirsiniz. Telefonla gün almadan önce yukarıdaki linkten online kayıt sayfasında üye olursanız telefonda daha kısa süre beklersiniz. Üye olunca size verilen ETS ID numaranızı telefonda belirtmeniz istenecektir. Sonrasında istediğiniz gün ve yer sorulacak, verdiğiniz kredi kartı bilgileri onaylandığı taktirde de gün almış olacaksınız.
Temmuz ayından itibaren belirtilen sınav ücreti 155 Amerikan Dolardır. Bu ücret sınav için gün alırken, kredi kartıyla doğrudan sınavı yapan şirket ETS’ye (Educational Testing Services) ödenir. Sınav tarihine 7 günden az kaldığı taktirde bu ücret 180 Amerikan doları olacaktır. Sınava üç günden az kaldığında başvuru yapılamaz. Yapılmış olan başvuru tarihi yine en geç üç gün öncesine kadar 40 Amerikan doları karşılığında değiştirebilirsiniz.

 

SINAV İLE İLGİLİ DETAYLAR

Sınav süresi toplam 4 saat 15 dakikadır. TOEFL iBT 4 bölümden oluşur.
Katılımcılar sırasıyla,

 • Reading (Okuma),
 • Listening (Dinleme),
 • Speaking (Konuşma) ve
 • Writing (Yazma) bölümlerini tamamlarlar.

 • Reading (Okuma) Bölümü
  En az 3 en çok 5 okuma parçasından, her biri için  12 ila 14 soru sorulur. Bu sorular hem okuduğunu anlamayı hem de kelime bilgisini ölçer. Toplam süre verilen metinlere göre 60 – 100 dakika arasında değişir. Bazı sorular diğerlerine göre daha yüksek puan değerine sahiptir.

 • Listening (Dinleme) Bölümü
  Katılımcılardan 4 ila 6 adet konuşmayı dinleyip, her biri için 6 soruyu yanıtlamaları istenir. Bu konuşmalar genelde bir üniversite hocasının 3-5 dakikalık her hangi bir konuda anlattığı derslerden alınmıştır. Katılımcılar dinlerken isterlerse sınav görevlilerinin dağıttığı kağıtlara not alabilirler. Diğer bir soru tipinde ise katılımcıların 2 ila 3 tane karşılıklı konuşmayı dinleyip not almaları ve yine her biri için sorulan 5 soruyu yanıtlamaları gerekmektedir. Toplam süre konuşmaların uzunluğuna göre 60 – 100 dakika arasında değişir. Bazı sorular diğerlerine göre daha yüksek puan değerine sahiptir.

 • Speaking (Konuşma) Bölümü
  Bu bölümde katılımcılardan 45-60 saniye süren 6 farklı konuşma yapmaları istenir. Konuşmalar karşılıklı sohbet şeklinde değildir. Sorulan sorulara istenen sürede yanıt verilir ve bu yanıtlar bilgisayar tarafından kaydedilir, daha sonra değerlendirmesi yapılır.
  İlk bölümde katılımcıya bağımsız bir konu hakkında 15 saniyelik düşünme payı verilir ve daha sonra da 45 saniyelik bir konuşma yapmaları istenir. Bu tipte iki adet soru bulunmaktadır. İkinci bölümde katılımcılara ilk olarak 75-100 kelimelik bir okuma parçası verilir, sonrasında da 60-80 saniyelik aynı konuda bir konuşma dinletilir. 30 saniyelik düşünme payından sonra da adaydan 60 saniyelik bir konuşma yapması istenir. Bu soru tipinden de 2 adet bulunmaktadır. Üçüncü bölümde ise katılımcıdan her hangi bir konuda konuşma dinletilir ve not almaları istenir. Sonrasında sorulan soruya 20 saniyelik düşünme payının ardından 60 saniyelik bir konuşma yapılması istenir. Bu tipte de toplam 2 soru vardır. Katılımcılar bütün bu etkinlikler boyunca diledikleri kadar not alıp, konuşmalarında kullanabilirler.

 • Writing (Yazma) Bölümü
  Yazma bölümü de iki farklı bölümden oluşmuştur. Katılımcıların her iki kompozisyonu da bilgisayarda yazmaları gerekmektedir. Katılımcılar istedikleri takdirde karalama kağıdı kullanabilirler.
  Birinci bölümde, katılımcılardan 300 kelimelik bir okuma parçasını 3 dakika sürede okumaları istenir. Bu sırada katılımcılar notlar alabilirler. Daha sonra okuma parçasıyla ilgili bir konuda 2 dakikalık bir konuşma dinletilir. Bu kısımda da katılımcılar istedikleri takdirde not alabilirler. Son olarak da katılımcılardan, okuyup dinledikleri konuda ortalama 200 kelimelik bir kompozisyon yazmaları istenir. Bu görev için verilen süre 20 dakikadır. Bu esnada okuma parçası da ekranda durmaktadır.
  İkinci bölümde ise katılımcılardan verilen bir konuda en 300 kelimelik bir kompozisyon yazmaları istenir. Verilen süre 30 dakikadır.
  Sınavın değerlendirilmesi her bölüm için aşağıdaki tablodaki gibidir.

Reading

  0 – 30

Listening

0 – 30

Speaking

0 – 30

Writing

0 – 30

TOPLAM

0 – 120

 

0-30 arasında her bölüm için ayrıca saptanan bu skorlar elde edilen toplam doğru cevap sayısı değildir. Söz konusu bölüm için elde edilen ham puandır. Ayrıca, Speaking bölümü için katılımcılara önce 0-4 arasında ve Writing bölümü için 0-5 arasında bir puan verilir, sonrasında da bu puanlar 0-30 arası ham puana dönüştürülecektir.

Sınav sonrasında skorunuzu, sınava girdiğiniz tarihten itibaren 15 iş günü sonra ETS’den daha önce almış olduğunuz kullanıcı adınız ve şifrenizle online kayıt bölümüne girerek web’den öğrenebilirsiniz. Posta ile elinize ulaşması 4-6 hafta arası bir süre olacaktır.

TOEFL IBT İLE SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİN AMACI

 • Akademik düzeyde iletişim kurabilme becerisinin ölçülmesi,
 • Dilin gerçekten ne düzeyde kullanıldığının yansıtılması,
 • İngilizce öğrenirken ve öğretirken en iyi pratiğin sağlanması olarak sıralandırılabilir.

Yeni Speaking bölümü sınav adaylarının İngilizce konuşma becerisini değerlendirmekte, eklenen birleşik (Integrated) Writing ve Speaking bölümleri ise, iletişim kurarken dil becerilerini birlikte kullanabilme kabiliyetini ölçmektedir. Birden fazla becerinin sözkonusu olduğu yeni Integrated bölümlerde, dilin gerçekten nasıl kullanıldığının yansıtılması amaçlanmaktadır.
Geçmişte, dil öğrenimi gramere dayalıydı ve öğrenciler iletişim kurma becerisini geliştirmeye ihtiyaç duymadan yüksek skorlar alabilmekteydi. Günümüzde ise, hem öğretenler hem de öğrenenler, İngilizce iletişim kurmanın önemini kavramıştır. Birçok İngilizce eğitim programında iletişim kurabilme ve becerilerin birlikte kullanılmasına yönelik dersler verilmektedir. TOFEL IBT ile de hedeflenen katılımcıların İngilizceyi çok yönlü olarak kullanabilmeleri ve sadece ezber gramer bilgilerinin ötesinde uygulamalı bir eğitimden geçmelerini sağlamaktadır.

 
 
Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

 

 

IELTS Preparation

IELTS Hazırlığı

IELTS sınavı, dünya genelinde geçerli olan bir İngilizce yeterlilik testidir. Sınav, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanıza dayalı sorularla test edilir. Kalifiye olmak için, tüm beceri alanlarında az belirli bir puan aralığı gerekir. Sınavın farklı değişimleri, üniversiteler ve göçmenlik başvuruları için farklı değişiklikler karşılanabilir. IELTS sınavını geçmek için hazırlanmak, gereken bilgiler ve bilgileri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

IELTS Hakkında Genel Bilgi
IELTS, dört beceri eki (Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma) ölçen bir sınavdır. Dinleme ve Konuşma modülleri aynı gün yazılıyor, ancak Okuma ve Yazma modülleri daha sonra aynı gün yazılıyor. Sınav toplamı 2 saat 45 dakika sürer ve hem kağıt hem de bilgisayarda uygulanabilir. Akademik modül, üniversitelerde okutulacak şekilde verilmek üzere tasarlanmıştır. Genel Eğitim ise modülün yurt dışında yaşamak, çalışmak veya eğitim almaya hak kazanan kişiler için gereklidir.

Sınav İçeriği ve Soru Kalıpları
IELTS sınavının tamamı seçmeli sorulardan oluşur. Dinleme modülünde, 40 soru vardır ve her bir soru, metinlerde, diyaloglarda veya monologlarda düzenlenerek konuşarak dinlenerek cevaplanmaktadır. Okuma modülünde 40 soru vardır ve bu modülün saklanabilmesi için metinler kullanılır. Yazma modülünde, kaynaklar iki farklı şekilde cevap vermeleri istenmektedir. İlk olarak, belirli bir konuda bir makale yazmaktır. İkincisi ise, belirli bir resim veya grafikle ilgili bir rapor yazmaktır. Konuşma modülünde 3 farklı bölüm vardır: kendinizi tanıtma, verilen bir konuda konuşma yapma ve dinleyicinin sunduğu bir konuyla ilgili cevap verme.

Puanlama Sistemi
IELTS sınavında, onun bir beceri alanı (Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma) için bir puan gösteriliyordu. Her beceri alanında 9’a kadar puan alınabiliyor. Toplam puana 9 üzerinden puan verilir ve bu puana “Bant Skoru” denir. Üniversite için IELTS puanı gerektirecekseniz, bant skorunuz genellikle 6,5 veya 7 olmalıdır. Ancak göçmenlik başvurularında değişiklik gösterme olasılığı. IELTS Sınavı genel puanlandırma bilgisayarındaki her bir bant için belirli bir yüzde aralığına karşılık gelir.

Başarı Oranları
IELTS sınavında başarılı olmak için farklı beceri alanlarında yüksek puanlara çözümler vardır. Onun bir beceri alanı için en az 5.5 veya 6 puanda kalmanız gerekiyor. Ancak tüm beceri alanlarında 7 veya daha yüksek bir puan almak, yüksek öğrenim veya göçmenlik başvurularınızda daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. IELTS sınavındaki zaman sınırı da, sınava hazırlanırken üzerinde durmanız gereken bir başka önemli faktördür.
IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok çeşitlilikte üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket bileşenleri gün geçtikçe artmaktadır.Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet yönetimleri de IELTS sınavını tanımaktadırlar. YÖK’de IELTS’nin ÜDS ve KPDS’ye denkliğini kabul etmektedir.

IELTS Sınavı Akademik ve Genel Eğitim olmak üzere iki modül seçeneğine sahiptir. Genel Eğitim modülü normalde göçmenlik başvuruları için tercih edilir, Akademik modül ise eğitim alanında yapılan başvurularda tercih edilir. IELTS sınavında hangi modülün kopyası, mutlaka sizden bu sınavın sınavına girmek isteyen kuruma sorarak emin olunuz.

 

SINAV FORMATI
IELTS Sınavı Dinleme (Dinleme), Okuma (Okuma), Yazma (Yazma) ve Konuşma (Konuşma) olmak üzere 4 bölümden oluşur. Konuşma bölümü hariç, toplam sınav süresi 2 saat 45 dakikadır.

TEST SONUÇLARI
Sınav bilgileri alındıktan sonra 13. gün Test Sonuç Raporunuz kurye ile adresinize gönderilir. Test Sonuç Raporunda, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerinin ayrı ayrı 9 üzerinden değerlendirmeleri ve bunların izlenmediği sonuç notlarınız yer almaktadır.

HANGİ KURUMLAR IELTS SİNAVİNİ KABUL EDİYOR?
IELTS Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Amerika Birleşik resimleri ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede, üniversite başvurularında kabul edilmektedir.
Amerika Birleşik resimlerinde, 1400’den fazla üniversite ve kurum IELTS sınavını kabul etmektedir. IELTS, dünya genelinde 120 ülkede 300 test uygulama merkezinde, yılda 48 test ile hizmet vermektedir. Teste bir kere girenler bir sonraki sınavda tekrar şanslarını deneyebilirler. Amerika dışında, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda ve göçmenlik ofisleri dahil olmak üzere İngilizce konuşulan eğitim kurumu ve profesyonel kurum IELTS’i kabul etmektedir. IELTS, dil değerlendirmede en yüksek uluslararası depoya sahiptir. Test, IELTS’e en güvenilir test sonucu itibarını kazandıran, yüze yüze konuşmanın yanı sıra okuma, yazma ve dinleme süresinden oluşur.

IELTS, yani Uluslararası İngilizce Dil Testi, dünya çapında yüksek verim ve göçmenlik başvurularında kabul edilen bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. İngilizce dilinizi kullanabilmeniz için tasarlanmış ve iki farklı modül (Akademik ve Genel Eğitim) bulunmaktadır. Bu modüller arasında farklar olduğu için, seçim yapılmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Bu blog yazısında, IELTS sınavının içeriği, soru kalıpları, sınavda puanların nasıl verildiği ve sınava girenlerin başarı oranları hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

 
 

 

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

YDS Sınav Hazırlık

Bu sınav yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu (aylıklarını bu kanunun ek geçici maddelerine göre alanlar dâhil), 926 sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu, 2802 sayılı Hâkim ve Savcılar Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu ve 3466 sayılı uzman Jandarma Kanununa göre çalışmakta olanların, kadrolar karşılık gösterilmek suretiyle sözleşmeli olarak çalışan personel ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 3/c maddesine tâbi sözleşmeli personelin katıldığı sınavdır.


Açılımı kamu personeli yabancı dil sınavı olan KPDS, ÖSYM tarafından hazırlanır ve bu sınavda, sınava giren kişilerin İngilizce okuma ve anlama becerilerini sınamak amaçlanır. Yılda sadece iki kez (Kasım ve Mayıs) gerçekleştirilern sınava devlet kurumlarında çalışmayı amaçlayan kişiler ile kamu, kurum ve kuruluşlarınca yurtdışı teşkilatında sürekli göreve atanacak memurlar girmektedir. Bunun yanında mütercim veya tercümanların işe başlamadan önce yeterli dil becerisine sahip olduklarını tespit ettirmek için bu sınava girmeleri gerekmektedir. Kamu personelleri bu sınava girip belli bir seviyede puan alarak zamlı maaşlar alabilirler.

Sınav süresi 3 saattir (180 dakika). Almanca, Fransızca ve İngilizceden yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli testler kullanılır. Diğer dillerde sınav, test hazırlanabildiği takdirde bu yolla, test hazırlanamadığı takdirde, Türkçeye ve yabancı dile çeviri şeklinde yapılır. Çeviri için 150-200 kelimelik metinlerden yararlanılır. Sınavlarda sözlük ve sözlük görevi yapan yardımcı araçlar kullanılmaz.

Çoktan seçmeli testlerin uygulandığı sınavların cevap kâğıtları ÖSYM’de optik okuyucu ile okunacak ve her doğru cevap için bir puan verilecektir. Adayların doğru cevap sayıları toplanarak puanları bulunacaktır. Test hazırlanamayan dillerde çeviriler ÖSYM’de kurulacak olan jüriler tarafından değerlendirilir. Bu değerlendirme 100 tam puan üzerinden yapılır.

Kamu Personeli Dil Sınavı, yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için ÖSYM tarafından yılda 2 kez Mayıs ve Kasım aylarında yapılan bir sınavdır. 80 soruluk çoktan seçmeli bir sınav olan KPDS’de soru dağılımı genellikle şöyledir:

 • Kelime bilgisi ve dilbilgisi bölümü (Grammar&Vocabulary).Toplam 15 puandır. Bu bölümde; 5 soruluk kelime bilgisi (Vocabulary) : İsim (noun), sıfat (adjective),zarf (adverb) ve öbeksi eylem (phrasal verb) biçiminde kelimeler sorulmaktadır. 3 soruluk zaman bilgisi (Tenses)2 soruluk edat (Prepositions) : İngilizce’deki birlikte kullanım (collocation) bilgisini ölçmeyi hedefler.5 soruluk bağlaçlar (Conjunctions) ve diğer konular test edilmektedir.
 •  Cloze Test bölümüToplam 10 puandır. Bu bölümde 2 adet paragraf verilmektedir. Bu paragrafların her birinde 5’er adet boşluk bulunur. Adaylar bu boşluklara gelecek kelime ya da kelime gruplarını çoktan seçmeli sorulara cevap vererek bulurlar
 • Cümle Tamamlama bölümü (Sentence Completion)Toplam 10 puandır. Bu bölümde 10 adet cümle yarım bırakılarak verilmiştir. Adaylar bu cümleleri seçeneklerden uygun olanı seçerek tamamlar.
 • Çeviri bölümü (Translation) Toplam 10 puandır. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce 5’er soru şeklinde uygulanır.
 • Paragraf Tamamlama (Paragraph Completion) Toplam 6 puandır. 6 kısa paragraf’tan birer cümle çıkarılarak adayın seçenekler arasında bu cümleyi bulması beklenir.
 • Duruma uygun ifade (Situational Expression) Toplam 6 puandır. Adayın soruda verilen duruma uygun gelebilecek cümleyi seçenekler arasında bulması beklenir.
 • Anlam bütünlüğünü bozan cümle (Irrelevant Sentence) Toplam 6 puandır. Adayın, verilen paragrafta numaralandırılan cümlelerin hangisinin paragrafın geneline uymadığını bulması beklenir.
 • Anlamca en yakın cümle (Restatement) Toplam 6 puandır. Adayın verilen cümlelere en yakın anlamdaki şıkkı işaretlemesi beklenir.
 • Diyalog Tamamlama (Dialogue Completion) Toplam 6 puandır. Adayın verilen karşılıklı konuşmada boş bırakılan yere seçeneklerden uygun olanı yerleştirmesi beklenir.
 • Okuma (Reading)Toplam 25 puandır. Adaya 5 okuma parçası verilir. Her bir okuma parçası ile ilgili 5’er soru sorulur.

 

 
 

Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

British İnstitute International

İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

with international validity, certificate that allows you to teach English in Turkey and anywhere in the world. In our country, the Ministry of National Education is recognized by the Ministry of National Education of the people holding this certificate; Primary schools, secondary schools, language schools, colleges, private schools are appointed. In addition, TESOL certificate holders, private educational institutions; can also work in private schools, classrooms, foreign language courses, private kindergartens and study centers. It is also an advantage for those who want to work as an English teacher at private universities.

Kurumsal Referanslarımız

Kurumsal eğitim talepleriniz için; formu doldurun, biz sizi arayalım!

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ LANSMAN ÖZEL FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ

Ana dili İngilizce olmayan tüm ülkelerde olduğu gibi, Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmadan İngilizce dilini etkin kullanamazsınız. Bu durum iş, okul ve gündelik hayatınıza etkiler hatta İngilizce konusunda çekingen olmanıza da sebep olur.
İngilizce Konuşma Kulüpleri ile hem hocanız hem de sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparak konuşabilme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.

British İnstitute | Kurumumuzdan Fotoğraflar

BAŞARILARIMIZ

YAYINLARIMIZ

Bize Ulaşın:

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum sokak. No:2 Kat:7 34387 – Şişli – İSTANBUL  


Telefon:
+90 2122510909

Whatsapp: +9055392 6127

E-posta:
[email protected]

On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim, bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla
Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine,
en doğru ve nitelikli eğitimi
vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör