Search
Close this search box.


KURUMSAL DİL EĞİTİMLERİ

Türkiye’de MEB’e bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

 

Kurumsal Dil Eğitimleri 


İster küçük, ister büyük, ister kurumsal şirketi özel Dil Eğitim özellikleri vardır. İşte tam da bu sayede, sağlık birlikte kullanım ihtiyaçlarınızı dinliyor ve hedeflerinize kolaylaştıracak, size özel eğitim programları oluşturuyoruz. British Institute olarak uyguladığımız dil eğitim sistemi, aşama aşama bir öğrenme ana dil öğrenmesine benzetilerek yetiştirilir. Busayede çalışanlarınızın hem sosyal hem de iş hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri pratik bir yabancı dil bilgisi edinmelerine özen gösteriyoruz.

 

Kurumlara özel hazırlanmış eğitim içeriklerimizle ;

1.    İngilizce

2.    Almanca

3.    Rusça

4.    Arapça

5.    İspanyolca

6.    İstediğiniz diğer dil eğitimleri de verilmektedir.

 

Çalışma planlarında yer alan pratik amaçlı derslerle, alanında uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde çalışanlarımız, zevkli ve sosyal bir ortamda dil eğitimlerini kolayca öğreniyor. Bu eğitim programınız, firmanızın üst düzey yönetimi
dahil tüm çalışanlara yönelik hazırlanmıştır. Bu sayede, onu bir çalışanınıza tamamen kendi parçacıklarına uygun dil eğitimi vermeyi amaçlıyoruz.

 

British Institute Yabancı Dil Kursu;

1.    Mecidiyeköy mağazamızda,

2.    Firmanızın kendi bünyesinde

3.    British Online Dil platformunda Canlı Online dersler olarak

 

Bu eğitimler boyunca kursiyerlerin gelişmeleri takip edilir ve düzenli olarak takip edilir. Her çalışanınızın gelişimini, gelişimini ve başarılarını takip edip raporlayarak, ilgili departmanlara sunarız. İşte tam da bu nedenle, British Institute Kurumsal Dil Eğitimi programı sayesinde sizlerin kalıcı bir yabancı dil bilgisi öğrenmenin keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Kurumsal yabancı dil eğitimi almak isteyen şirketler,

 

British Institute Dil Okulları’nın programladığı Kurumsal Dil Eğitimlerini

 

1.Şirketinizin bünyesinde yapılacak şekilde planlanan Şirket İçi Eğitimler:

Şirket İçi eğitim programları, gerçekleştirileceği şirketin yapısı ve ortak zamanlar planlanırken, içeriği, süresi ve ayrıntılı şirket dağılımı ve çalışanların özelliklerinin yıllık olarak belirlenmektedir.

 

2.Şirket Çalışanlarına Yönelik İngiliz Kampüslerinde: 

Şirket çalışanları Kurumun tercihine bağlı olarak Açık Gruplarda ve/veya Kapalı Gruplarda eğitim alabilirler.


    a. Kapalı Grup Kurumsal Yabancı Dil Eğitimler

Çalışanlar, British Institute İngilizce Kursu Dönüşünde kendileri için oluşturulmuş sınıflarda eğitimgörmektedir. Sınıflarda eğitim, “Genel Seviye Belirleme Sınavı” uygulanmadan önce başladı. Dışarıdan birilerinin sunumunun söz konusu olduğu söylenemez. Şirket çalışanlarının eğitim sürecinin ilerletilmesi için Dönüşte uygulanan ders saatleri ayrı bir zaman diliminde eğitim verilmektedir.

    

    b.  Açık Grup(Sınıf) Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Çalışanların standart sınıflarda diğer bakımla eğitimleri kapsamında Eğitim geliri avantajı daha çok zaman olması ve farklı kapasite sınıf seçeneklerinin oluşmasıdır.

 

 3.British Online Canlı Eğitimler

Dil Eğitimleri için zaman ve mekan aralığı bütünlüğü tamamen profesyonelce hazırlanmış çevrimiçi platformumuz da eğitimler planlanır. Eğitimler Online Canlı ders biçimleri sürdürülmekte olup online eğitim içerikleriyle eğitim desteklenmektedir. Canlı yapılan dersler kayıt edilir ve dersi kaçıranlar veya pekiştirmek isteyenler tekrar izleyebilirler. Tüm sınavlar online platformda gerçekleştirilip, raporlanarak ilgili departmanla paylaşılmaktadır.Bugüne Özel %30 İndirimden hemen yararlan.

Özel İndirimden yararlanmak için ürün sayfasında indirim kuponu alanında KUPON KODU: biekstra30 kullanarak hemen %30 indirimli olarak eğitim paketini satın alabilirsiniz.

Kurumsal Referanslarımız

Kurumsal eğitim talepleriniz için; formu doldurun, biz sizi arayalım!

YAYINLARIMIZ

British İnstitute | Kurumumuzdan Fotoğraflar

BAŞARILARIMIZ

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

with international validity, certificate that allows you to teach English in Turkey and anywhere in the world. In our country, the Ministry of National Education is recognized by the Ministry of National Education of the people holding this certificate; Primary schools, secondary schools, language schools, colleges, private schools are appointed. In addition, TESOL certificate holders, private educational institutions; can also work in private schools, classrooms, foreign language courses, private kindergartens and study centers. It is also an advantage for those who want to work as an English teacher at private universities.

British İnstitute International

İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ LANSMAN ÖZEL FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ

Ana dili İngilizce olmayan tüm ülkelerde olduğu gibi, Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmadan İngilizce dilini etkin kullanamazsınız. Bu durum iş, okul ve gündelik hayatınıza etkiler hatta İngilizce konusunda çekingen olmanıza da sebep olur.
İngilizce Konuşma Kulüpleri ile hem hocanız hem de sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparak konuşabilme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.

Bize Ulaşın:

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum sokak. No:2 Kat:7 34387 – Şişli – İSTANBUL  


Telefon:
+90 2122510909

Whatsapp: +9055392 6127

E-posta:
[email protected]

On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim, bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla
Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine,
en doğru ve nitelikli eğitimi
vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör