Search
Close this search box.

 

 

TÜRKİYE OFİSİMİZ

British Institute: Yapay Zeka Destekli Dil Eğitimleriyle istediğiniz Dili kolayca Öğrenin ve hemen başlayın!

 

British Institute ; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kuralları ile Apple, IBM, SONY ve NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaşık 200 bir kişilik takım tarafından tasarlanan British Institute Eğitim  Sistemi  ile Sınıfla birlikte eğitim, kişisel bilgilerin kaybolmasını, öğrenmenin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.


British Institute , dil eğitimcileri, bilgisayar programları, nörologlar ve sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan ilk ve en etkin çoklu ortam dil eğitim modülüdür. Nörobilimsel araştırmaların aralıklarında “anlama” becerisinden “otomatikleşme”nin sürdürülmesi ve İngilizce dilinin kalıcı hafızaya yerleşmesini hedefler.

 

Yapay Zeka Destekli Dil Eğitimleriyle ile Başarıya Hızlı Ulaşın

British Institute, Türkiye’de bireysel ve kurumsal olarak başarılı, en kaliteli Dil Eğitiminlerini sunmaya kendini adamış bir kurumdur. Kapsamlı pratik fırsatlar sunan, 60 yılı aşkın profesyonel deneyim, akademik bilgi toplamı ve uluslararası standartları kullanarak kişiselleştirilmiş eğitim programları sunar. Bu programlar Yapay Zeka Öğretmenleri ile desteklenmektedir.

Modern eğitim teknolojisi ve Yapay Zeka’nın güçlü kullanımı ile Klasik Örgün Eğitim Modeli, Online Canlı Ders Eğitimleri ve Metaverse Campus Sanal Gerçeklik Eğitimleri gibi son teknolojilerin kullanımı ile başarı daha hızlı ulaşmaları için öğrenme süreçlerini hızlandırma fırsatı sunulmaktadır.

British Institute, Yapay Zeka destekli ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülünü sunan bir kurumdur. Her yıl yüzbinlerce öğrenciye, istedikleri dili kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sağlar.

British Institute Dil Okulu, yabancı dil eğitimindeki son teknolojileri kullanarak sıradışı öğrenme deneyimlerini yaşatabilmektedir. 


Öğrenciler şu modern İngilizce öğrenmeyi yakalayabilirler:

•  Klasik Örgün Eğitimler
• Online Kampüs Canlı Eğitimler
• Metaverse Kampüs Sanal Gerçeklik Eğitimleri

British Institute de dil öğrenmenin veya dilinizi geliştirmenin tam zamanı  ! 


Yapay Zeka destekli dil eğitimleri ile başarıya ulaşma şansı sizi bekliyor!

British Institute’le yeni bir dil öğrenmek veya dilinizi öğrenmek istiyorsanız, Yapay Zeka destekli dil eğitimleri sayesinde başarıya hızlı bir şekilde ulaşarak yatırım yapın. Haydi, bu benzersiz öğrenme deneyimine siz de katılın! 

British İnstitute | Kurumumuzdan Fotoğraflar

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ LANSMAN ÖZEL FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ

Ana dili İngilizce olmayan tüm ülkelerde olduğu gibi, Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmadan İngilizce dilini etkin kullanamazsınız. Bu durum iş, okul ve gündelik hayatınıza etkiler hatta İngilizce konusunda çekingen olmanıza da sebep olur.
İngilizce Konuşma Kulüpleri ile hem hocanız hem de sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparak konuşabilme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.

British Institute International

British Institute Dil Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

with international validity, certificate that allows you to teach English in Turkey and anywhere in the world. In our country, the Ministry of National Education is recognized by the Ministry of National Education of the people holding this certificate; Primary schools, secondary schools, language schools, colleges, private schools are appointed. In addition, TESOL certificate holders, private educational institutions; can also work in private schools, classrooms, foreign language courses, private kindergartens and study centers. It is also an advantage for those who want to work as an English teacher at private universities.

YAYINLARIMIZ

Kurumsal Referanslarımız

Kurumsal eğitim talepleriniz için; formu doldurun, biz sizi arayalım!

Bize Ulaşın:

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum sokak. No:2 Kat:7 34387 – Şişli – İSTANBUL  


Telefon:
+90 2122510909

Whatsapp: +9055392 6127

E-posta:
[email protected]

On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim, bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla
Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine,
en doğru ve nitelikli eğitimi
vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör