fbpx

BRITISH ONLINE Campus Üyelik Kılavuzu

1- www.britishinstitute.com.tr sayfasına giriş yapın.

2- Anasayfa’da yer alan ONLİNE EĞİTİMLER butonundan başında anahtar işareti olan ONLINE EĞİTİM GİRİŞ butonuna tıklayın.

3- Karşınıza çıkan sayfada size daha önce gönderilen KULLANICI ADI VE ŞİFRE bilgilerini yazın ve giriş yap butonuna tıklayın.

4- Karşınıza çıkan sayfada sağ tarafta yer alan DERSLERİM butonuna tıklayarak kayıt olduğunuz kursa tıklayın. (Siteye giriş yaptığınız da kayıtlı olduğunuz kurs ana sayfanızda da görünür.)

5- Karşınıza çıkan sayfa da CANLI DERSLER ve TEKRAR DERSLERİNİ görebilirsiniz. Belirtilen gün ve saatlerde CANLI DERSE KATILMAK İÇİN giriş yapmak istediğiniz sınıfa tıklayın.

6- Karşınıza çıkan sayfada OTURUMA KATIL butonuna tıklayın. Sesle ve kamerayla bağlanma tercihlerinizi yaparak canlı dersler katılabilirsiniz.

Canlı Derslerin hemen alt kısmında yer alan ve liste halinde verilen TEKRAR ifadesi kullanılan tekrar dersleri 7/24 istediğiniz zaman izleyip tekrar edip eksiklerinizi tamamlayıp istediğiniz konuları pekiştirebilirsiniz.


7. DİJİTAL LAB.

Canlı Dersleri Katıldığınız ve Ders Tekrarı dinleyebildiğiniz, sayfanın alt bölümlerinde doğru sayfayı kaydırdığınızda;

Kayıt yaptırdığınız Kur seviyesi için hazırlanmış, bölümlere ve her bölüm için ayrı ayrı düzenlenmiş; videolar çalışmaları, ses dinleme çalışmaları, kelime ve gramer çalışmaları, en altta da öğretmenler tarafından hazırlanmış extra çalışma ve tekrar için çalışabileceğiniz eğitim dosyalarına ulaşabilirsiniz.

ve 7/24 dileğiniz zaman dil eğitim çalışmaları yapabilirsiniz.

8.British Cafe:

Site Ana Sayfasına girdiğinizde; British Cafe Online İkonuna tıklayınız.

Açılan Sayfada; düzenli güncellenen online aktivitelerin hangi gün ve saatte olacağının listesini görebilirsiniz.

Katılmak istediğiniz etkinliğin gün ve saatinde OTURUMA KATIL tuşuna basarak online derslere katılır gibi sesle ve kamerayla bağlanma tercihlerinizi yaparak bağlanabilirsiniz.


İYİ BİR GELECEK İÇİN Britih Institute 

Sağlıkla günler dileğiyle BAŞARILAR……

Genel Kullanım ile ilgili Önemli Notlar:

  • Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizle giriş yaptıktan sonra, dilerseniz şifrenizi değiştirebilirsiniz. Yeni Şifreniz: en az 8 karakter, en az 1 basamak, en az 1 *, -, ya # gibi alfanumerik olmayan karakter içermelidir.
  • Kampüsümüze; Akıllı cep telefonundan, bilgisayardan veya tabletten 7/24 ( yedi gün 24 saat) online olarak bağlanabilirsiniz.
  • Canlı Derslere ( Özel dersler de dahil ) sistemde tanımlanan gün ve saatlerde, Öğretmen derse bağlandıktan sonra girebilirsiniz.
  • Dijital Lab. dileğiniz zaman çalışabileceğiniz, seviyenize göre planlanmış gramer, kelime çalışmaları, dinleme ve test çözme imkanı bulabilirsiniz.
  • British Cafe; düzenli güncellenen etkinlikleriyle, düzenli konuşma sınıfları, cinema izleme ve sohbet, bilgi yarışmaları vb organizasyonlar ile öğrendiğiniz dili konuşarak deneyimleme imkanı bulabilirsiniz.
  • Öğretmenlerinize sormak istediğiniz sorular varsa; ders dışında da MESAJLAR bölümünden yazarak iletişim kurabilirsiniz.
  • Kişisel performansınız ile ilgili LMS den faydalanabilirsiniz.
  • Eğitimle ilgili kişisel dosya, belge ve çalışmalarınızı KİŞİSEL DOSYALAR alanına kayıt edebilir ve dileğininiz zaman çalışıp, tekrar edebilirsiniz.
  • British Online ile ilgili yaşadığınız olası sorunlar olursa destek@britishinstitute.com.tr adresine yazarak, destek talep edebilirsiniz.