SINAV HAZIRLIK – TOEFL (online)

5.900,00

  • TOEFL SINAV HAZIRLIK

    Yüksek hizmet kalitesi, alanlarında uzman Türk ve anadili İngilizce olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, Online İngilizce eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

    TOEFL sınavında başarılı olabilmek için akademik becerilerinizin yeterli biçimde geliştirilmesi gerekmektedir. TOEFL-IBT  kursu için özel çalışma yapmaya başlamadan önce yabancı dil seviyeniz TOEFL Test standartlarına uygun olarak ölçülür ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tamamen size özel bir hazırlık programı oluşturulur. İngilizce yeterliliğiniz TOEFL hazırlığı için uygun değilse, temel İngilizce becerileriniz geliştirilerek TOEFL programına hazırlanmanız sağlanır. Eğer geliştirmeniz gerekenler sadece belli dil becerileri ise, kurs programınız bu beceriler baz alınarak oluşturulur. 60 ders saat eğitim içeriği ile tamamlanır.

Açıklama

British Institute;

Gerçek online eğitim deneyimi ile Türkiye’de sizlere eğitim vermeye devam ediyor. Online Dil Eğitimlerinde uluslararası başarı kriterleri ve başarı ödülleriyle; Web sitemiz üzerinde güvenle, canlı sınıflarda 7/24 öğretmenlerin canlı anlatımı, akıllı tahta uygulamaları, ihtiyaç duyabileceğiniz yazılı, ses dosyaları ve videolarla desteklenmektedir.

Öğretmenler, canlı sınıf ortamında kursiyerlerle konuşarak gerçek sınıf ortamındaymış gibi İngilizce ve diğer dilleri öğrenip, konuşabilmenizi sağlar. Sanal sınıflarda kursiyerler sadece öğretmenlerle değil, sınıftaki ve sistemdeki tüm öğrencilerle konuşma, yazışma ve etkileşim imkânı bulurlar. Ayrıca aldığınız ve/veya kaçırdığınız tüm dersleri tekrar izleme imkanı sağlar.

Kayıt işlemini gerçekleştirmiş tüm kursiyerlerimiz, kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile British Institute’nin büyülü dünyasına girebilirler.

Türkiye’de MEB bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere Müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

British Institute, Online eğitimlerde ‘’Öğrenme Garantisi’’ veren ilk ve tek kuruluştur. Devamsızlığı %10 fazla olmayıp, kur geçme sınavında başarısız olan her kursiyerimize koşulsuz ücretsiz eğitim tekrar hakkını garanti eder.

Genel İngilizce, TESOL, Almanca, TÖMER, Arapça, Rusça, İspanyolca, Temel Oyunculuk, Sinema ve Sahne Sanatları Eğitimlerini,, TOEFL, IELTS sınav eğitimleri ve İlköğretim İngilizcesi, Ortaöğretim İngilizcesi ile Lise İngilizcesi eğitimlerini 24 yıla aşkın deneyimiyle devam etmektedir.