LGS HAZIRLIK KURSU

2.240,00

 

Kategoriler:

Açıklama

British Online Kampüs; Uluslararası markanın Türkiye’deki İlk ve Tek temsilcisidir. British Online Kids Modeli; öğrencilerin, en doğal ve eğlenceli şekilde, yazımı kendisine ait alt yapısı olan British Online Kampüs olarak eğitim vermektedir. Türkiye’deki en yetkin öğretmenlerle eğitim vermenin gururunu duymaktadır.

Tüm Türkiye’de eğitimde fırsat eşitliği için atılan en önemli girişimdir. Öğrencilerimize Türkiye’nin her noktasına aynı standartlarda eğitim vermeyi taahhüt etmektedir.

LGS hazırlık;

• Haftalık toplam 48 ders saati olarak planlanmıştır. Her ders saati 30 dakika olup, 10 dakikalık ders arası molalar şeklindedir.
Her hafta; Sözel Bölüm: Türkçe, T.C. İnkılap, Din Kültürü, İngilizce ve Sayısal Bölüm: Matematik, Fen Bilimleri dersleri olmak üzere haftalık 48 ders saatinden oluşmaktadır.
Eğitim Modeli 3 aşamadan oluşur.
• Takviye Ders ( Ana Ders )
• Aktivite Programları
• Uygulamalar
Normal derslerin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz.
• Soru Çözüm Sınıfları
• Rehberlik ve Koçluk
• Sosyal Club

British Institute;
British Online; İngiltere ile eş zamanlı Türkiye’de sizlere gerçek online eğitim deneyimi ile hizmet vermeye devam ediyor. Online Dil Eğitimlerindeki, uluslararası başarı kriterleri ve başarı ödülleriyle siz kullanıcılarımızın yoğun isteğine duyarsız kalmayarak; okul eğitimlerinde Tüm Türkiye‘de okul eğitimlerine takviye için,
• Grup Eğitimleri,
• Özel Dersler,
• Sınava Hazırlık Eğitimleri de vermeye başlamıştır.

Web sitemiz üzerinde güvenle, canlı sınıflarda 7/24 öğretmenlerin canlı anlatımı, akıllı tahta uygulamaları, ihtiyaç duyabileceğiniz yazılı, ses dosyaları, video destek, soru çözüm çalışmaları ile desteklenmektedir.
Öğretmenler, canlı sınıf ortamında kursiyerlerle konuşarak gerçek sınıf ortamındaymış gibi İngilizce ve diğer dilleri öğrenip, konuşabilmenizi sağlar. Sanal sınıflarda kursiyerler sadece öğretmenlerle değil, sınıftaki ve sistemdeki tüm öğrencilerle konuşma, yazışma ve etkileşim imkânı bulurlar. Ayrıca aldığınız ve/veya kaçırdığınız tüm dersleri tekrar izleme imkanı sağlar.

Kayıt işlemini gerçekleştirmiş tüm kursiyerlerimiz, kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile British Institute’nin büyülü dünyasına girebilirler.

Türkiye’de MEB bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere Müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

Okul Eğitimlerinin yanı sıra ; Genel İngilizce, Almanca,, Rusça, İspanyolca, Arapça, Diksiyon Eğitimleri, Drama Eğitimleri, Sınav Eğitimleri ve İlköğretim İngilizcesi, Ortaöğretim İngilizcesi ile Lise İngilizcesi eğitimlerini 24 yıla aşkın deneyimiyle devam etmektedir.