AMERİKA’DA 2 HAFTA DİL EĞİTİM BURSU

15.900,00

British Institute, merkezi İngiltere olan çokuluslu ve Türkiye’de İstanbul Şişli de merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı dil enstitüsüdür. Dünyadaki en iyi altyapıya sahip ve Müşteri Memnuniyeti en fazla olan Online Dil Kampüsü olan British Online Dil Kampüsü olarak hizmet veriyor.

KAMPANYA İÇERİĞİ:

 1. 24 yıllık deneyimiyle örgün Eğitim veren Kurumumuzun; Dijital-Online Dil Kampüsümüzün 2. yıl açılış yıldönümü kapsamında reklam amacıyla planlanmıştır.
 2. İngilizce Dil Eğitimini kapsamaktadır.
 3. İngilizce Eğitimi olarak en az 3 Seviye ( 6 Kur ) kayıt yaptıran ve eğitimini tamamlamış olanların Amerika’da 2 hafta EĞİTİM BURSUNU kapsamaktadır.
 4. Eğitimlere Dijital-Online Dil Kampüsümüzde veya Örgün ( Kurumda yüzyüze) Eğitim Modüllerinden birini tercih ederek katılmak mümkündür.
 5. Amerika’da anlaşmalı olduğumuz üç farklı şehirden birini tercih eden Kursiyerimizin; 2 hafta Dil Eğitim Bursu tanımlanıp eğitim verilecektir.
 6. Kursiyere aldığı eğitimden sonra sertifika verilecektir. Bu sertifika vize başvurusunda kullanılabilecektir.
 7. Eğitim bursu dışındaki diğer masraflar kursiyer tarafından karşılanacaktır.
 8. Kursiyerlere Vize başvurusu sırasında rehberlik danışmanlık hizmeti verilecektir.
 9. Kursiyerimiz kayıt işleminden sonra, Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavına katılıp istediği seviyeden eğitime başlayabilir.
 10. Kayıt esnasında ve/veya sonrasında Amerika’da Burslu Dil Eğitimi hakkını kullanmak istemeyen Kursiyerler, burslu eğitim hakkını  1 Seviye ( 2 Kur ) Dil Eğitimi ve İş İngilizcesi eğitimi olarak değiştirebilirler.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

 1. İngilizce Dil Eğitimleri için en az 3 Seviye ( 6 Kur ) kayıt yaptırmak.
 2. Eğitimlere Online Dil Kampüsümüzde veya Örgün ( Kurumda yüzyüze) Eğitimlerde 3 seviye ( 6 Kur ) eğitimi tamamlamış olmak.
 3. Eğitimlerde; her Kur için %30 dan fazla devamsızlık yapmamış olmak. Her seviye 2 Kurdan oluşmakta olup, Her Kur 45 ders saatidir.

DİJİTAL-ONLİNE DİL KAMPÜS İÇERİĞİ:  

Sistemde 3 ana katmandan oluşuyor ve tek fiyat üzerinden tanımlanıyor.

 1. Sanal Canlı sınıflar: tercih edilen gün ve saatlerde, Türk ve yabancı öğretmenler ile canlı eğitim, öğrenciler ve öğretmen birbirini görebilir, yazarak, sesle veya kamera ile soru sorabilir, öğretmen kitap, akıllı tahta, projeksiyon ve yazılı, video eğitim materyalleri ile ders anlatır ve kayıt edilen dersler tekrar izlenebilirsiniz.
 2. Dijital Lab. ve Çalışma Odaları: 7/24 saat açık; kelime, gramer, dinleme, konuşma, dinleme çalışmaları yapabileceğiniz, uygulamalı videolarla ve testlerle çalışıp, aynı kütüphane de sistemdeki diğer öğrencilerle ders çalışıp, yardımlaşabilirsiniz.
 3. Sanal bir kafeterya olan British Cafe (tüm Türkiye’deki öğrencilerimizle sohbet edip, etkinlikler yapabileceğiniz bir platformdur) 7/24 ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Açıklama

British Institute;

Gerçek Online Dil Kampüs Eğitim deneyimi ile Türkiye’de sizlere eğitim vermeye devam ediyor. Online Dil Eğitimlerinde uluslararası başarı kriterleri ve başarı ödülleriyle; Web sitemiz üzerinde güvenle, canlı sınıflarda 7/24 öğretmenlerin canlı anlatımı, akıllı tahta uygulamaları, ihtiyaç duyabileceğiniz yazılı, ses dosyaları ve videolarla desteklenmektedir.

Öğretmenler, canlı sınıf ortamında kursiyerlerle konuşarak gerçek sınıf ortamındaymış gibi İngilizce ve diğer dilleri öğrenip, konuşabilmenizi sağlar. Sanal sınıflarda kursiyerler sadece öğretmenlerle değil, sınıftaki ve sistemdeki tüm öğrencilerle konuşma, yazışma ve etkileşim imkânı bulurlar. Ayrıca aldığınız ve/veya kaçırdığınız tüm dersleri tekrar izleme imkanı sağlar.

Kayıt işlemini gerçekleştirmiş tüm kursiyerlerimiz, kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile British Institute’nin büyülü dünyasına girebilirler.

Türkiye’de MEB bağlı olarak çalışan Çok Uluslu bir marka olarak Butik Örgün Eğitimler ve Online eğitimlere Müşteri memnuniyeti ve Eğitim Kalitesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Aldığı Ulusal ve uluslararası başarı ödüllerinin onurunu duymaktadır.

British Institute, Online eğitimlerde ‘’Öğrenme Garantisi’’ veren ilk ve tek kuruluştur. Devamsızlığı %15 fazla olmayıp, kur geçme sınavında başarısız olan her kursiyerimize koşulsuz ücretsiz eğitim tekrar hakkını garanti eder.

Genel İngilizce, TESOL, Almanca, TÖMER, Arapça, Rusça, İspanyolca, TOEFL, IELTS sınav eğitimleri ve İlköğretim İngilizcesi, Ortaöğretim İngilizcesi ile Lise İngilizcesi eğitimlerini 24 yıla aşkın deneyimiyle devam etmektedir.