fbpx

BİREBİR RUSÇA KURSU (ÖZEL DERS)

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili Rusça olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, İstanbul’da İngilizce eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Rusça kursu eğitim programımız;

Rusça grup eğitimlerimizde öğrenci sayısı eğitimde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimizde grubun dinamiğine uygun materyaller belirlenmekte ve teknolojik olarak tam donanımlı, konforlu sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

BİREBİR RUSÇA KURSU

Rusça grup eğitimlerimizde öğrenci sayısı eğitimde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimizde grubun dinamiğine uygun materyaller belirlenmekte ve teknolojik olarak tam donanımlı, konforlu  sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Bu dili İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise öğretmenlerimizin 2 dilli olmasıdır. Öğrencilerimiz bir taraftan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı da bulacaklardır.

Ayrıca Rusça seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmaktadırlar. Dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleriyle ilgili eğitimler verilmektedir.

 

Rusça Özel Ders

British Institute, Rusça dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve  yabancı öğretmenleri ile özellikle “Bire bir Rusça” veya 2 – 4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir.

Özel Rusça derslerimizde  öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

Rusça özel ders eğitimlerimiz; sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam, konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Öğrencilerimiz eğitimin gün ve saatlerine British Institute Eğitim Planlama Departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencilerimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.

Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu British Institute bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Rusça dil eğitimi videoları ve çeşitli ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

Rusça Özel Ders Programları için British Institute Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

TORFL Sınavı

Uluslararası Rusça yeterlilik sertifika sınavıdır. Sınav 6 seviyeden oluşur. Her seviye farklı yeterlilik alanlarını belgelemektedir. Örneğin Rusya’daki üniversitelere giriş için İleri Level 1 sertifikasına sahip olunmalıdır. Sınav; dilbilgisi, yazma, dinleme, kelime ve konuşma bölümlerinden oluşur.

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı Rusça eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da Rusça Eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Tüm Sorularınız için Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz

  İNGİLİZCE SEVİYENİZ

  Rusça Kursu Eğitim Takvimi

  Rusça kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Detaylar İçin:

  0212 251 0909

  Kurumumuzdan Fotoğraflar

  Kurumsal Referanslarımız