fbpx

LİSE İÇİN BİREBİR İNGİLİZCE KURSU (ÖZEL DERS)

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili İngilizce olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, İstanbul’da İngilizce eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Lise için birebir İngilizce kursu eğitim programımız;

• Birebir İngilizce • İngilizce açık mini gruplar • İngilizce kapalı mini gruplar şeklinde özel dersler olarak gerçekleştirilmektedir.

LİSE İÇİN BİREBİR İNGİLİZCE KURSU

Lise yılları, üniversiteye hazırlık süreci olarak görüldüğü için bu dönemde yabancı dil eğitiminin daha da önem kazandığını söylemek mümkündür. Bazı okullarda yabancı dil eğitimi yeterli düzeyde verilemediğinden, lise öğrencileri için dil kursları başarıya ulaşacakları bir merkez haline geliyor. En yaygın dillerden biri olduğu için İngilizce büyük ilgi görürken, kurs araştırması sırasında velilerin yönlendirmesiyle doğru seçim yapılması gerekiyor. Birçok üniversitede yabancı dil hazırlık sınıfı olması ya da yurt dışında üniversite okumak isteme gibi nedenler, lise öğrencilerinin dil eğitimine odaklanmasını gerektiriyor.

 

British Institute olarak, lise öğrencilerine yönelik birebir İngilizce kursu ve Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince, Yunanca, yabancılar için Türkçe eğitimi vermekteyiz. Öğrencinin gelecek hedeflerini belirlediği ve meslek seçimini yaptığı lise çağı, kaliteli eğitim alınması gereken bir dönemdir. Kurumumuzun alanında uzun yıllardır deneyim sahibi öğretmenleri, her öğrencinin yaşına ve kapasitesine uygun konular işleyerek, sıkılmadan ders almalarını sağlamaktadır. Öğrencinin eğitim başlamadan önce hedeflerini öğreniyor, isteklerini titizlikle tespit ediyoruz. Öğrencinin yabancı dil eğitiminden beklentilerinin öğrenilmesi, ihtiyacına uygun eğitim verilmesini sağlamaktadır.

 

Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyenler için özel konu anlatımları yapılmakta, kendilerini yeni okullarına hazır hissetmeleri sağlanmaktadır. Yurt dışında okuyan öğrencilerin günlük yaşamda kendilerini ifade edebilmeleri, yeni hayatlarına daha çabuk adapte olmalarını mümkün kılmaktadır. Lise çağındaki gençlere eğitim verirken, gramer bilgisinin yanı sıra alışveriş, seyahat, tanışma alanlarında pratik konuşmalar öğretilmektedir. British Institute olarak, “Konuşma Odaklı” eğitimlerimizi gramer bilgisiyle harmanlayarak yabancı dili en ileri düzeyde öğretmek esas hedefimizdir.

 

Türkiye’deki üniversitelerde eğitime devam edecek öğrencilerin büyük çoğunluğu yabancı dil eğitimini eksiksiz yürütmek istemektedir. Bu süreçte akıcı yabancı dil konuşmalarını sağlamak ve teorik bilgilerini geliştirmek için çok yönlü çalışma yapmaktayız. Derslerin yanı sıra farklı aktivitelerle sıkılmadan, eğlenerek, sosyalleşerek eğitim almalarını sağlamaktayız.

 

Lise Öğrencilerine Yabancı Dil Kursu Aktivitelerimiz

 • Yabancı Öğretmenlerle Konuşma Kulübü
 • Türk / Yabancı Öğretmenlerle Kelime Kulübü
 • Türk Öğretmenlerle Gramer Kulübü
 • Ücretsiz Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

Tüm Sorularınız için Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz

  İNGİLİZCE SEVİYENİZ

  Lise için birebir İngilizce Kursu Eğitim Takvimi

  Lise için birebir İngilizce Kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Detaylar İçin:

  0212 251 0909

  ingilizce ozel ders sisli

  Kurumumuzdan Fotoğraflar

  Kurumsal Referanslarımız