fbpx

BİREBİR İSPANYOLCA KURSU (ÖZEL DERS)

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili İspanyolca olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, İstanbul’da İspanyolca eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

İspanyolca kursu eğitim programımız;

British Institute, İspanyolca dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve yabancı öğretmenlerle özellikle “Bire bir İspanyolca” veya 2 – 4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir.

BİREBİR İSPANYOLCA KURSU

İspanyolca grup eğitimlerimizde öğrenci sayısının azlığı eğitiminde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimiz grubun dinamiğine uygun materyaller belirlemekte ve teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu  sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Bu dili İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise öğretmenlerimizin 2 dilli olmasıdır. Öğrencilerimiz bir taraftan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı da bulacaklardır.

Ayrıca İspanyolca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmakta ve dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleri ile ilgili eğitim vermektedirler. Dilin yapısını ve tekniklerini öğrendikten sonra sınavlar da başarı şansınız daha yüksek olacaktır.

 

İspanyolca Özel Ders

Özel İspanyolca derslerimizde  öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

İspanyolca özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam, konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Eğitimin gün ve saatlerine öğrencimiz kayıt sonrası Eğitim Planlama Departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.

Taksim, Mecidiyeköy, Sarıyer, Şişli, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu British Institute, bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. İspanyolca dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

İspanyolca Özel Ders Programları için British Institute Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Dele Sınavı

Yabancılar için İspanyolca Dil Yeterlilik Diploması sınavıdır. İspanyolca bilgisini uluslararası alanda belgeleyen tek resmi lisanstır. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı İspanyolca eğitmenlerini birleştiren British Institute, İstanbul’da İspanyolca eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Tüm Sorularınız için Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz

  İNGİLİZCE SEVİYENİZ

  İspanyolca Kursu Eğitim Takvimi

  İspanyolca kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Detaylar İçin:

  0212 251 0909

  Kurumumuzdan Fotoğraflar

  Kurumsal Referanslarımız