fbpx

İLKÖĞRETİM İÇİN BİREBİR İNGİLİZCE KURSU (ÖZEL DERS)

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili İngilizce olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, İstanbul’da İngilizce eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

İlköğretim için birebir İngilizce kursu eğitim programımız;

• Birebir İngilizce • İngilizce açık mini gruplar • İngilizce kapalı mini gruplar şeklinde özel dersler olarak gerçekleştirilmektedir.

İLKÖĞRETİM İÇİN BİREBİR İNGİLİZCE KURSU

Günümüz dünyası artık globalleşmenin ötesinde gelişen teknoloji sayesinde, sosyal ve kültürel açıdan bir bütün haline dönüştü diyebiliriz. Bugün bir tıkla dünyanın öteki ucunda farklı kültürler ile iletişime geçebiliyor, günlerce seyahat edilerek ulaşılabilecek mesafeleri kısacık saatlere indirebiliyoruz. Tüm bu gelişimler, iletişimi olduğundan çok daha önemli bir hale getirmiştir. Dünya artık çok dilliği ve kültürlülüğü benimsemiştir.

Ülkemiz de tüm bu gelişmelere ayak uydurabilmek amacı ile erken yaşta dil eğitimini desteklemektedir. Tüm devlet okullarımızda ve özel okullarımızda 2. dil eğitimi ve hatta tüm özel okullarda 3. dil eğitimleri erken yaş döneminde verilmeye başlanmıştır.

Erken yaşta dil eğitimine başlamanın faydaları özellikle 18. ve 19.yüzyıllardan itibaren tüm dünya tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Erken yaş döneminde dil eğitimine başlayan çocuklarımız dili bütününde çok daha hızlı ve kalıcı olarak kavrayabilmektedir. Bu dönemde özellikle ses ve vurguları, yetişkinlere oranla daha rahat öğrenmeye ve kullanmaya yatkındır.

Çocuklarımız ergenlik çağının bitimine kadar genellikle görsel, sezgisel, doğal ve taklide dayalı yöntemler ile dil öğrenimlerine hız katarlar. Günümüz çocuklarının meraklı, araştıran, soran, eleştirebilen ve teknolojiyi çok rahat kullanabilen bireyler olduğunu da düşünürsek genel dil eğitimi metotları ile tüm bu yöntemleri bir araya getirerek mükemmel sonuca ulaşılabilir.

Tabii bu noktada alınacak eğitimin kalitesi çok önemlidir. Eğitim doğru olduğu takdirde sonuca ulaştırabilir. Eğitimi verecek eğitmenin donanımı, yaş grubu üzerinde eğitimi ve tecrübesi, kullanılacak materyallerin yaş grubuna uyumu, eğitim alınacak ortamın doğru seçimi ve düzenlenmesi, öğrenilecek dilin kültür yapısının da eğitimde yer alması, çocuğumuza derslerde aktif olabileceği  ve eğlenerek eğitim alabileceği ortamın sağlanması başlıca etkenlerdir.

Yeni bir dil öğrenimi çocuğumuzun entelektüel ve bilişsel gelişimine de katkıda bulunacaktır. Dilini öğrendiği ülkenin kültürünü de aynı zamanda öğrenmek eğitimini renklendirecek ve daha keyifli hale getirecektir.

Bugün iş hayatlarımızı göz önüne alırsak artık tek bir yabancı dil bilmek bile yetersizdir. İkinci hatta üçüncü yabancı dil bilen donanımlı çalışanlar tercih edilmektedir. Erken yaşta dil eğitimine başlayan çocuklarımız rahatlıkla farklı  dillerde de  öğrenimlerini tamamlayabilmektedirler.

Tüm Sorularınız için Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz

  İNGİLİZCE SEVİYENİZ

  İlköğretim için birebir İngilizce Kursu Eğitim Takvimi

  İlköğretim için birebir İngilizce kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Detaylar İçin:

  0212 251 0909

  ingilizce ozel ders sisli

  Kurumumuzdan Fotoğraflar

  Kurumsal Referanslarımız