fbpx

BİREBİR ARAPÇA KURSU (ÖZEL DERS)

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili Arapça olan formasyonlu eğitmenleri ile British Institute, İstanbul’da Arapça eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Arapça kursu eğitim programımız;

Arap ülkeleriyle gelişen ticaret hacmi, Arapça öğrenmenin önemini artırmaktadır. Bununla birlikte turizmde Arap etkisi ve yoğunluğu, ülkemize yerleşen Arap vatandaşların giderek çoğalması tüm sektörlerde bu dile olan ihtiyacı yükseltmiştir. Yakın coğrafyamızdaki iş olanaklarından daha etkin bir biçimde yararlanmak ve kariyer yapmak isteyenler Arapça öğrenmeyi tercih etmektedir.

BİREBİR  ARAPÇA KURSU

 Arap ülkeleriyle gelişen ticaret hacmi, Arapça öğrenmenin önemini artırmaktadır. Bununla birlikte turizmde Arap etkisi ve yoğunluğu, ülkemize yerleşen Arap vatandaşların giderek çoğalması tüm sektörlerde bu dile olan ihtiyacı yükseltmiştir. Yakın coğrafyamızdaki iş olanaklarından daha etkin bir biçimde yararlanmak ve kariyer yapmak isteyenler Arapça öğrenmeyi tercih etmektedir.

British Institute, Arapça öğrenmek isteyenler için kaliteli, hedefe ve amaca yönelik eğitim programları hazırlamaktadır. Okulumuz, farklı gramer yapısı ve özgün harfleriyle özel ve ayrıcalıklı bir dil olan Arapçayı, konuşma-yazma-dinleme yöntemlerini kullanarak teknik donanımlı sınıflarda, Arapça özel ders, Arapça kursu ve Birebir Arapça dersleri ile öğretmektedir.

Arapça grup eğitimlerimizde öğrenci sayısı eğitimde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimiz grubun dinamiğine uygun materyaller belirlemekte ve teknolojik olarak tam donanımlı konforlu sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Arapçayı İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise; öğretmenlerimizin 2 dil bilmesidir. Böylece öğrencilerimiz, bir taraftan yeni bir dili öğrenirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı bulacaklardır. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı Arapça öğretmenlerle eğitim veren British Institute, İstanbul’da Arapça dersleri almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

 

Arapça Özel Ders

Dünya üzerinde en eski yazılı metinlerde yer alan dillerden biri olan Arapça, köklü ve değerli bir dildir. Arapça özel ders, Arapçayı kısa zamanda etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. British Institute amaç ve hedef odaklı olarak verilen eğitimler, Arapça Birebir Eğitim Yöntemi ile desteklenmekte ve öğrenciler eğitim danışmanlarımız tarafından yönlendirilmektedir. Öğrencinin dille iletişimini önemseyen British Institute, öğrenme aşamasında kişinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak özel ders programları hazırlamaktadır. Arapça özel ders programları belirlenirken öğrencinin dil seviyesi ve dille kültürel bağları dikkate alınmaktadır. Arapça özel ders birebir eğitimlerinde, öğrenci ve öğretmen iletişimi dersin ve öğrenmenin çok daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Eğitim ekibimiz alanında uzman, Arapça dili ve kültürüne hâkim yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır.

Şişli, Taksim, Mecidiyeköy, Sarıyer, Kadıköy, Maltepe, Bostancı ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu British Institute bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanmasını sağlanmaktadır. Arapça dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.
Arapça Özel Ders Programları için British Institute Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz

  İNGİLİZCE SEVİYENİZ

  Arapça Kursu Eğitim Takvimi

  Arapça kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Detaylar İçin:

  0212 251 0909

  arapca ozel ders

  Kurumumuzdan Fotoğraflar

  Kurumsal Referanslarımız